Współpraca

Akademia Mistrzów Cracovia rozpoczyna współpracę ze Stowarzyszeniem Kibiców Cracovii.

Przed najbliższym meczem ligowym KS CRACOVIA - Termalika w sobotę 12 września o godz 18.00 wszystkie grupy Akademii Mistrzów spotkają się na stadionie przy ul. Kałuży ze Stowarzyszeniem (wspólne zdjęcia, pamiątki itp.).

Dlatego też proszę o potwierdzenie obecności dziecka na tym wydarzeniu.

Zbiórka o godz 17.10 przed SEKTOREM I(od ul. Kraszewskiego) w pasiastych koszulkach(mogą być ubrane na dres lub kurtkę).

Niestety nie udało się by także rodzice mieli darmowy wstęp na mecz. Chłopaki będą pod opieką moją i kierownika drużyny.

Gdyby ktoś z Państwa był na meczu i chciał po naszych zdjęciach wziąć do siebie na trybunę swojego syna to proszę o wcześniejsze poinformowanie mnie o tym fakcie.

W innym wypadku dziecko będzie do odebrania przed Sektorem I około godz 19.50.

W razie pytań proszę o kontakt.

Swoją obecność potwierdzamy u mnie poprzez SMS, lub na jutrzejszym treningu u kierownika.

Na chwilę obecną potwierdzili swoją obecność:

1. BARAN MIŁOSZ
2. BIEŃKO KAMIL